Розклад
Вхід для користувачів
Логін:
Пароль:
  запам`ятати мене
Забули свій пароль?   Реєстрація !
Графік роботи тенісних кортів:
з 18.06.2024 по 23.06.2024
Час7891011121314151617181920212223
Дата№ корту:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30
18.06, вткорт №1     
Сорока Макар
Гавриш Роман
Граб Елен
Граб Елен
Шутов Віталій
Михальський Євген Євгенович
Зелинский Василий Васильевич
 
Петікар Артем Вікторович
  
корт №2  
Якушев Никита
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Граб Елен
    
корт №3
Присяжнюк Оксана
Павлюк Денис Дмитриевич
Гавриш Роман
Присяжнюк Оксана
Разовая
Шевченко Олег Олександрович
  
Шевченко Олег Олександрович
Михальський Євген Євгенович
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Разовая
  
19.06, сркорт №1  
Влашинець Олена Григорівна
Рябой Олег
Сервецкий Денис Валериевич
Свитлична Алиса
Романюк Максим
Бабій Дмитро Юрійович
Дитячі групи
Турецкий Леша
Мудряк Христина
Шевченко Олег Олександрович
    
корт №2  
Присяжнюк Оксана
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Ноцкий Саша
    
корт №3
Тимчишин Володимир
Граб Елен
Граб Елен
Безверхний Миша
Сорока Макар
Граб Елен
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Граб Елен
    
20.06, чткорт №1    
Ливчак Ігор
Шевченко Олег Олександрович
Шевченко Олег Олександрович
Граб Елен
Граб Елен
Шутов Віталій
Михальський Євген Євгенович
Рябой Олег
Петікар Артем Вікторович
  
корт №2  
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
    
корт №3
Присяжнюк Оксана
Горошкевич Максим
Павлюк Денис Дмитриевич
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Сорока Макар
Граб Елен
Присяжнюк Оксана
 
Михальський Євген Євгенович
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Граб Елен
   
21.06, пткорт №1  
Мудряк Христина
Гавриш Роман
Гавриш Роман
Сервецкий Денис Валериевич
Романюк Максим
Бабій Дмитро Юрійович
Дитячі групи
Шевченко Олег Олександрович
Зелинский Василий Васильевич
      
корт №2  
Якушев Никита
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Разовая
    
корт №3
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Ливчак Ігор
Безверхний Миша
Граб Елен
Сорока Макар
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
      
22.06, сбкорт №1   
Бойко Виктория
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Радуляк Олег Юрійович
Гавриш Роман
Граб Елен
       
корт №2  
Граб Елен
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Сорока Макар
Шевченко Олег Олександрович
Петікар Артем Вікторович
     
корт №3
Тимчишин Володимир
Шеманський Михайло
Присяжнюк Оксана
Гавриш Роман
Михальський Євген Євгенович
Граб Елен
Анцибор Іван Геннадійович
Тимчишин Володимир
        
23.06, ндкорт №1    
Якушев Никита
Якушев Никита
Разовая
Гавриш Роман
Граб Елен
Разовая
Бабій Дмитро Юрійович
        
корт №2    
Якушев Никита
Якушев Никита
Безверхний Миша
Анцибор Іван Геннадійович
Ноцкий Саша
        
корт №3    
Граб Елен
Сорока Макар
Граб Елен
Граб Елен
Романюк Максим
 
Дорош Анна
        

з 24.06.2024 по 30.06.2024
Час7891011121314151617181920212223
Дата№ корту:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30
24.06, пнкорт №1 
Влашинець Олена Григорівна
Ливчак Ігор
Якушев Никита
Якушев Никита
Дитячі групи
Турецкий Леша
Радуляк Олег Юрійович
     
корт №2  
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Ahlgrimm Janik
    
корт №3
Тимчишин Володимир
Граб Елен
Сорока Макар
Граб Елен
Граб Елен
Граб Елен
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Граб Елен
    
25.06, вткорт №1  
Шевченко Олег Олександрович
Сорока Макар
Гавриш Роман
Граб Елен
Граб Елен
Шутов Віталій
Михальський Євген Євгенович
Зелинский Василий Васильевич
 
Петікар Артем Вікторович
  
корт №2  
Якушев Никита
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Граб Елен
    
корт №3
Присяжнюк Оксана
Павлюк Денис Дмитриевич
Гавриш Роман
Присяжнюк Оксана
Шевченко Олег Олександрович
Шевченко Олег Олександрович
Михальський Євген Євгенович
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
      
26.06, сркорт №1  
Влашинець Олена Григорівна
Рябой Олег
Сервецкий Денис Валериевич
Свитлична Алиса
Романюк Максим
Бабій Дмитро Юрійович
Дитячі групи
Турецкий Леша
Мудряк Христина
Шевченко Олег Олександрович
    
корт №2  
Присяжнюк Оксана
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Ноцкий Саша
    
корт №3
Тимчишин Володимир
Граб Елен
Граб Елен
Безверхний Миша
Сорока Макар
Граб Елен
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Граб Елен
    
27.06, чткорт №1    
Ливчак Ігор
Шевченко Олег Олександрович
Шевченко Олег Олександрович
Граб Елен
Граб Елен
Шутов Віталій
Михальський Євген Євгенович
Рябой Олег
    
корт №2  
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
    
корт №3  
Горошкевич Максим
Павлюк Денис Дмитриевич
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Сорока Макар
Граб Елен
Присяжнюк Оксана
 
Михальський Євген Євгенович
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
      
28.06, пткорт №1  
Мудряк Христина
Гавриш Роман
Гавриш Роман
Сервецкий Денис Валериевич
Романюк Максим
Бабій Дмитро Юрійович
Дитячі групи
Шевченко Олег Олександрович
Зелинский Василий Васильевич
      
корт №2  
Якушев Никита
Шутов Віталій
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
      
корт №3
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Ливчак Ігор
Безверхний Миша
Граб Елен
Сорока Макар
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
      
29.06, сбкорт №1   
Бойко Виктория
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Радуляк Олег Юрійович
Гавриш Роман
Граб Елен
       
корт №2    
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Сорока Макар
Шевченко Олег Олександрович
        
корт №3
Тимчишин Володимир
Шеманський Михайло
  
Гавриш Роман
Михальський Євген Євгенович
Граб Елен
Анцибор Іван Геннадійович
Тимчишин Володимир
        
30.06, ндкорт №1    
Якушев Никита
Якушев Никита
  
Гавриш Роман
Граб Елен
 
Опанасенко Игорь
          
корт №2    
Якушев Никита
Якушев Никита
       
Ноцкий Саша
        
корт №3    
Граб Елен
Сорока Макар
Граб Елен
Граб Елен
Романюк Максим
            
вгору
  © 2007-2024, « ACE », тенісний клуб Розробка сайту: Студія COM.CV.UA