Розклад
Вхід для користувачів
Логін:
Пароль:
  запам`ятати мене
Забули свій пароль?   Реєстрація !
Графік роботи тенісних кортів:
з 02.03.2024 по 03.03.2024
Час7891011121314151617181920212223
Дата№ корту:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30
02.03, сбкорт №1  
Шевченко Олег Олександрович
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Маловичко Паша
Якушев Никита
Анцибор Іван
Коба Альона
Шевченко Олег Олександрович
   
корт №2
Граб Елена
Граб Елена
Волосова Дарья
Гаврыш Рома
Михальський Євген Євгенович
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
Турецкий Алексей
Шевченко Олег Олександрович
Граб Елена
     
03.03, ндкорт №1 
Горошкевич Максим
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Романюк Максим
Якушев Никита
Ноцкий Саша
Коба Альона
Разовая
   
корт №2   
Шевченко Олег Олександрович
Шевченко Олег Олександрович
Безверхний Миша
Волосова Дарья
Граб Елена
Шевченко Олег Олександрович
Граб Елена
Граб Елена
  

з 04.03.2024 по 10.03.2024
Час7891011121314151617181920212223
Дата№ корту:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30
04.03, пнкорт №1  
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Граб Елена
Мельник Леонид
  
корт №2
Граб Елена
Граб Елена
Мельник Леонид
Ливчак Игорь
Безверхний Миша
Мельник Леонид
Граб Елена
Молодша 1
Старша 1
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Кіра
  
05.03, вткорт №1
Граб Елена
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Граб Елена
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
Мельник Леонид
  
корт №2
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Гаврыш Рома
Присяжнюк Оксана
Безверхний Миша
Шевченко Олег Олександрович
Граб Елена
Шевченко Олег Олександрович
Шевченко Олег Олександрович
Присяжнюк Оксана
Ключук Владислав Юрьевич
   
06.03, сркорт №1  
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Граб Елена
Мельник Леонид
  
корт №2
Граб Елена
Граб Елена
Рябой Олег
Світлична Аліса
Романюк Максим
Сервецкий Денис
Присяжнюк Оксана
Молодша 1
Старша 1
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Зелинский Василий
Граб Елена
  
07.03, чткорт №1
Граб Елена
Якушев Никита
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Коваленко Артем
   
корт №2  
Горошкевич Максим
Павлюк Денис
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Ливчак Игорь
Сумароков Петя
Присяжнюк Оксана
Шевченко Олег Олександрович
Шевченко Олег Олександрович
Присяжнюк Оксана
Будінкевич Галина
Мельник Леонид
    
08.03, пткорт №1  
Якушев Никита
Якушев Никита
Ливчак Игорь
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
Мельник Леонид
  
корт №2
Присяжнюк Оксана
Присяжнюк Оксана
Гаврыш Рома
Рябой Олег
Граб Елена
Романюк Максим
Сервецкий Денис
Граб Елена
Молодша 1
Старша 1
Присяжнюк Оксана
Зелинский Василий
    
09.03, сбкорт №1  
Шевченко Олег Олександрович
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Маловичко Паша
Якушев Никита
Анцибор Іван
Коба Альона
     
корт №2
Граб Елена
Граб Елена
Волосова Дарья
Гаврыш Рома
Михальський Євген Євгенович
Якушев Никита
Шевченко Олег Олександрович
Турецкий Алексей
Шевченко Олег Олександрович
Граб Елена
   
10.03, ндкорт №1 
Горошкевич Максим
Якушев Никита
Якушев Никита
Якушев Никита
Романюк Максим
Якушев Никита
Ноцкий Саша
Коба Альона
     
корт №2   
Шевченко Олег Олександрович
Шевченко Олег Олександрович
Безверхний Миша
Волосова Дарья
Граб Елена
Шевченко Олег Олександрович
Граб Елена
    

з 11.03.2024 по 17.03.2024
Час7891011121314151617181920212223
Дата№ корту:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30
11.03, пнкорт №1                                  
корт №2                                  
12.03, вткорт №1                                  
корт №2                                  
13.03, сркорт №1                                  
корт №2                                  
14.03, чткорт №1                                  
корт №2                                  
15.03, пткорт №1                                  
корт №2                                  
16.03, сбкорт №1                                  
корт №2                                  
17.03, ндкорт №1                                  
корт №2                                  

з 18.03.2024 по 24.03.2024
Час7891011121314151617181920212223
Дата№ корту:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30
18.03, пнкорт №1                                  
корт №2                                  
19.03, вткорт №1                                  
корт №2                                  
20.03, сркорт №1                                  
корт №2                                  
21.03, чткорт №1                                  
корт №2                                  
22.03, пткорт №1                                  
корт №2                                  
23.03, сбкорт №1                                  
корт №2                                  
24.03, ндкорт №1                                  
корт №2                                  

з 25.03.2024 по 29.03.2024
Час7891011121314151617181920212223
Дата№ корту:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30:00:30
25.03, пнкорт №1                                  
корт №2                                  
26.03, вткорт №1                                  
корт №2                                  
27.03, сркорт №1                                  
корт №2                                  
28.03, чткорт №1                                  
корт №2                                  
29.03, пткорт №1                                  
корт №2                                  

вгору
  © 2007-2024, « ACE », тенісний клуб Розробка сайту: Студія COM.CV.UA